مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، تهران (پانا) - محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور طی حکمی مجتبی امینی را به سمت دبیر چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر منصوب کرد.

مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شد

به گزارش سازمان سینمایی؛ متن حکم دبیر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به این توضیح است:

جناب آقای مجتبی امینی

نظر به تجربه و تعهد، جنابعالی را به سمت دبیر چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر منصوب می نمایم.

امید است با اتّکاء به پروردگار متعال و با عنایت به افق های ترسیم شده در نقشه گام دوم انقلاب اسلامی و راهبرد های کلان سازمان سینمایی مبتنی بر رویکرد قانون گرایی، استانداردسازی و عدالت محوری با سرلوحه قرار دادن سه ضرورت اجتناب ناپذیر سینمای ایران - اخلاق، آگاهی، امید ضمن همراهی با اهالی فرهیخته سینما، منتقدان و اصحاب رسانه، جوانان متعهد و با دانش؛ و با توجه به اصل صرفه جویی و اجتناب از هر گونه تشریفات زائد و بهره گیری از تجارب ارزشمند گذشته و ظرفیت سینمای ایران در برگزاری رویدادِ فجر سینمای ایران همزمان با فجر انقلاب اسلامی پیروز باشید.

انتظار می رود چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر، که با ساختاری منسجم و یکپارچه در گستره ملی و بین المللی برگزار می گردد با اهتمام به مقوله دیپلماسی فرهنگی، درک الزامات و ضرورت های منطقه ای و بین المللی و جلب مشارکت گسترده کشورهایی که دارای مشترکات دینی، فرهنگی و گفتمانی هستند فرصتی مضاعف برای سینمای ایران در عرصه ملی و بین المللی فراهم آورد.

هماهنگی، همکاری و همراهی مؤسسات و معاونت های سازمان، در برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره بین المللی فیلم فجر انقلاب اسلامی، مورد نظر و حائز اهمیت است.

شایسته می دانم از کوشش ها و یاری های آقای مسعود نقاش زاده که برغم مشغله های حرفه ای برای یک دوره دبیری این رویداد سینمایی را پذیرفته بودند قدردانی و تشکر نمایم.

محمد خزاعی/ معاون وزیر و رییس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری

شایان ذکر است، مجتبی امینی پیش از این مشاور رییس و معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی، دبیری سه دوره جشنواره فیلم کوتاه سما، دبیر دو دوره جشنواره چهل چراغ، عضو اتحادیه تهیه کنندگان سینما، تهیه کننده، مجری طرح و مدیر فراوری بیش از 20 فیلم سینمایی بوده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید