واکنش باشگاه پدیده به بیانیه باشگاه استقلال: کم کاری خودتان را دوش کسی نیاندازید

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، تهران (پانا) - مدیرعامل باشگاه پدیده می گوید موضوع انتقال قاسمی نژاد مسئله پیچیده ای نبود اما خود استقلالی ها موضوع را به شکل ویژه ای گره زدند.

واکنش باشگاه پدیده به بیانیه باشگاه استقلال: کم کاری خودتان را دوش کسی نیاندازید

به گزارش سایت باشگاه پدیده، جواد وطنخواه با اشاره به رضایت باشگاه پدیده مبنی بر جدایی امین قاسمی نژاد اظهار کرد: از دو هفته پیش که این موضوع علنی شد با سید مهدی رحمتی مذاکره کردیم و هر چند او با جدایی بازیکنش مخالف بود اما در نهایت با توجه به شرایطی که ایجاد شده بود و شخص قاسمی نژاد نیز تمایلش برا جدایی از پدیده را اعلام نموده بود ، رحمتی نیز با این جدایی موافقت کرد. اگر رحمتی موافق این جدایی نبود قاسمی نژاد در آبادان باید برای پدیده بازی می کرد نه اینکه در تهران در باشگاه استقلال رفت و آمد کند.

وی ادامه داد: جدایی قاسمی نژاد به عنوان یکی از ارکان تاثیر گذار ما یک اتفاق بد بود ولی وقتی قرار بر جدایی او شد باید تصمیم گیری می کردیم که باشگاه پدیده از این جدایی بیش از این متضرر نشوند و این حق قانونی ما بود.

موضوع این انتقال اصلا پیچیده نبود بلکه خود استقلالی ها آن را پیچیده کردند.

وطنخواه اظهار کرد: تعجب می کنم که بعضی از مدیران باشگاه استقلال چرا کم کاری خود را برای این انتقال می خواهند بر دوش باشگاه پدیده بیاندازند تا شاید خودشان را از فشار طرفداران استقلال دور نمایند.

وی اضافه نمود: بدون پول و با چک برگشتی که بازیکن نمی خرند . ما قبلا از این موضوع تجربه خوبی به دست آورده بودیم و باید با توجه به منافع باشگاه و طرفدارانمان تصمیم گیری می کردیم. بعضی از دوستان عنوان می نمایند یکی از دلایل تاخیر این انتقال موضوع مدیریت باشگاه بوده است ، اما این هم به دلیل کم کاری خودشان بوده است چرا که موضوع مدیریت باشگاه ما کاملا معین شده بود و حتی در همان زمان ما فرجی را به پرسپولیس دادیم و اتفاقا پول رضایت نامه اش را هم نقد گرفتیم و حتی در توافقمان احسان حسینی را هم از پرسپولیس جذب کردیم. چند روز قبل از فرجی هم ، بازیکنان دیگری مثل صادقی وجعفری و... را به تیم های دیگر دادیم چه طور همه آنها بدون مشکل کارشان انجام شد اما موضوع قاسمی نژاد نشد.

وطنخواه در پاسخ به صحبت های عبدیان نیز اظهار کرد: اگر برای شما جذب قاسمی نژاد مهم بود بجای پرداخت پول و پاداش به تیم، به قاسمی نژاد میدادید یا شما از خودتان چک میدادید و از زیر آن فرار نمیکردید . با طرفداران صادق باشید و یاد بگیرید حرفه ای و اخلاقمدار باشید. در صورت ادامه بی اخلاقی ها مجبورم صحبتهای شما درباره مدیرعامل و اعضای هیات مدیره تان را منتشر کنم.

وی ادامه داد: کاش این مسایل را هم به طرفداران استقلال بگویید که باشگاه پدیده حاضر شد از مبلغ رضایتنامه کم کند و به خاطر حضور این تیم در آسیا با باشگاه استقلال راه بیاید و به جای پول نقد چک چند ماهه دریافت کند. اینکه بخواهید کم کاری خودتان را در قبال انتقال یک بازیکن که با پدیده به صورت قانونی قرار داد دارد به گردن افراد دیگر بیاندازید، اصلا وابدا درست نیست و خودتان در قبال باشگاه استقلال و طرفدارانتان مسئول هستید و اگر این بازیکن برایتان این قدر مهم بوده است باید چک معتبر ارایه می دادید تا ایین انتقال صورت بگیرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "واکنش باشگاه پدیده به بیانیه باشگاه استقلال: کم کاری خودتان را دوش کسی نیاندازید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پدیده به بیانیه باشگاه استقلال: کم کاری خودتان را دوش کسی نیاندازید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید