کدام رنگ مناسب اتاق خواب دونفره است؟

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، هیچ عنصری به میزان رنگ روی زیبایی یا جذابیت بصری فضا تاثیر نمی گذارد.

کدام رنگ مناسب اتاق خواب دونفره است؟

رنگ ها بخش مهمی از زندگی هستند و تاثیر عمیقی روی برداشت ما از فضا دارند. نقش این عامل در زیبایی محل کار یا زندگی به مقدار ای است که می توان آن را نخستین چالش در طراحی داخلی نامید و انتخاب رنگ های مناسب را یکی از مهم ترین جنبه های آن عنوان نمود. این مطلب از وبلاگ پایگاه داده به معرفی رنگ مناسب اتاق خواب دونفره می پردازیم.

رنگ مناسب اتاق خواب دونفره

در این میان انتخاب رنگ دکوراسیون اتاق خواب دو نفره از حساسیت بالاتری برخوردار است چرا که با تاثیراتی که بر روح و روان و احساسات ما دارد، ممکن است عامل بروز بدخوابی یا بی خوابی بشود.

رنگ سفید انتخاب اول برای اتاق خواب دو نفره

سفید رنگی آرامش بخش و لطیف است و حس پاکی، طراوت و آسودگی را منتقل می نماید. بنابراین با انتخاب سفید برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب دو نفره، خوابی آرام و آسوده در انتظار شما است. اگر فکر می کنید دکوراسیون تمام سفید فضایی بی روح و خسته کننده می سازد، به جای سفید براق از رنگ مات آن بهره ببرید. رنگ سفید بستر مناسبی برای گنجاندن رنگ های دیگر و ترکیب های چشم نواز و خیره کننده در اختیار شما قرار می دهد. ترکیب رنگ سفید با دیگر رنگ های خنثی مثل خاکستری، قهوه ای و مشکی، فضای آرامش بخش تری می سازد.

رنگ خاکستری انتخابی شیک

یکی دیگر از رنگ های خنثی و محبوب به خصوص در سبک های مدرن و معاصر، طیف های رنگ خاکستری است. البته استفاده از طیف های رنگ خاکستری به عنوان رنگ غالب در اتاق خواب مثل رنگ های محرک، آرامش را از فضای اتاق دور می نماید و با حس دلتنگی و افسردگی همراه است. بنابراین بهتر است برای خلق فضایی زیبا و با نشاط، خاکستری را با رنگ های روشن ترکیب کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب این وسیله به تنهایی خانه شما را مدرن می نماید سر بزنید.

اتاق خواب دونفره با رنگ های پاستلی

رنگ های پاستلی از جمله لطیف ترین رنگ های خنثی در طراحی اتاق خواب های مدرن هستند. آن ها جلوه ای ملایم و حسی آرامش بخش دارند. انتخاب رنگ هایی مثل آبی روشن، سبز نعنایی یا صورتی های باطراوت همگی انتخاب های درخشانی برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب دونفره هستند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب بدون مبلمان، خانه ای شیک و زیبا داشته باشید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "کدام رنگ مناسب اتاق خواب دونفره است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام رنگ مناسب اتاق خواب دونفره است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید