بهداشت دهان و دندان

تصاویر تماشایی از شنای نوزادان زیر آب

تصاویری که به وسیله لوسی ری عکاس 42 ساله اهل شفیلد انگلیس منتشر نموده نوزادان را در حال لذت بردن از آب تنی در حین آموزش شنا نشان می دهد.

3 شهریور 1401

مفت و مجانی زیبا شوید!

می خواهید بدانید چطور بدون صرف کردن هزینه های گزاف ظاهر خود را بهتر کنید؟ این مطلب فوت وفن را از دست ندهید.

17 مرداد 1401

انتقاد وزارت بهداشت از افزایش ظرفیت رشته دندانپزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت ضمن بیان این مطلب، گفت: مصوبه روز گذشته ستاد راهبردی نقشه جامع علمی کشور در مورد افزایش ظرفیت دندانپزشکی، مغایر با نظر کارشناسی و توان و ظرفیت زیرساختی وزارت بهداشت است.

28 تیر 1401

ظرفیت دندانپزشکی باید متناسب افزایش یابد

دبیر شورای توسعه دانشگاه های علوم پزشکی گفت: خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی خدمات گران قیمتی است. از سویی گفته می گردد که تعرفه ها بالاست با این حال بیمه ها هیچ کمکی به پرداخت از جیب مردم در حوزه دندانپزشکی نداشته اند.

22 تیر 1401

به این هشت دلیل حتما ماهی مصرف کنید

گرچه ماهی یکی از بهترین منابع پروتئین و سرشار از اسید های چرب امگا3 محسوب می شود، اما تمایل به مصرف آن نسبت به گوشت قرمز و ماکیان کمتر است.

23 دی 1400

در خصوص دندان عقل چه می دانید؟

اگر دندان عقل نهفته باشد، معممولا برای جراحی آن ابتدا به منظور سهولت در دسترسی به دندان نهفته، شکاف کوچکی در لثه به وسیله دندانپزشک ایجاد می گردد

21 آبان 1400

آنتالیا، شهری برای دیدن سواحل شنی سفید و مناطق تاریخی

آنتالیا، پنجمین شهر پرجمعیت در کشور ترکیه است و جاذبه های متنوع و بی شماری دارد. در این شهر هر سلیقه ای که داشته باشید، کاری برای انجام دادن پیدا خواهید کرد؛ به خصوص اگر به سواحل و مناطق تاریخی علاقه مند هستید، آنتالیا یکی از بهترین گزینه ها برای شما به...

11 بهمن 1399

اعلام کشف فسیل 70 میلیون ساله یک ماهی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، کشف فسیل 70 میلیون ساله یک ماهی صورت گرفت.

18 شهریور 1399

جاهای دیدنی سویا و راهنمای سفر به سویا ، اسپانیا

راهنمای سفر به سویادر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران به راهنمای سفر به سویا ، اسپانیا خواهیم پرداخت که این شهر معروف به پایتخت فرهنگی و هنری اسپانیا نیز می باشد.

8 تیر 1399

پرداخت مطالبات پزشکان خانواده روستایی اولویت اول بیمه سلامت

مدیرکل دفترخدمات عمومی سازمان بیمه سلامت گفت: علی رغم بعضی چالش ها، سازمان بیمه سلامت پرداخت مطالبات پزشکان خانواده روستایی را دراولویت اول خود قرارداده است.

6 فروردین 1399